Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Aleksei Djužev

Aleksei Djužev

Vaimse tervise õde

E-post: aleksei.djuzev@toompargi.ee

Minust

Usaldus ja vastastikune austus – need on kaks alustala, millele oma töös toetun. Pean lugu patsiendikesksusest ja tema kaasamisest raviprotsessi, et leida lahendus tekkinud tervise muredele. Iga inimene on unikaalne ja vajab personaliseeritud lähenemist.

Õe eriala omandades alustasin tööd SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinikus ja sain kinnitust, et mulle on väga südamelähedane töötada meeleoluhäirete valdkonnas, kus sain töökogemuse töötamisel nii täiskasvanute kui ka laste ja noorukitega.

Vaimse tervise õena olen esmaseks kontaktiks vaimse tervise murede väljaselgitamisel.

Teeme aktiivselt koostööd nii psühhiaatriga kui ka psühholoogidega ja soovi korral ka lähedastega, et leida parim võimalik lahendus toetuseks ja raviks.

Olen lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe põhiõppe ning hiljem terviseteaduse õppekava, mille käigus omandasin magistrikraadi vaimse tervise õenduses. Lisaks oman dementsuse tuvastamiseks kasutatavat Montreal’i kognitiivsete oskuste hindamistesti (MoCa test) kasutusluba ning olen läbinud aktiivsus-tähelepanuhäire (ATH) jaoks loodud QbTesti kasutamise koolituse.

Töökeeled: eesti, inglise, vene

Broneeri aeg