Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Inna Farber

Inna Farber

Psühholoog

E-post: inna.farber@toompargi.ee

Minust

Mind huvitavad inimesed, nende saatused ja kogemused. Ma olen kindel, et ennast, oma tundeid ja motiive uurides saab iga inimene oma elu paremaks muuta. Just sellega saan ma oma kliente aidata.

Läbi isikliku kogemuse mõistsin, et psühholoogiliste hoiakute ja seisundite muutmisega ning probleemsituatsioonide läbimängimisega on võimalik muuta iseennast, oma suhtumist inimestesse ja ka ellu laiemalt.

Lõpetasin 2000. aastal A. S. Puškini nimelise Peterburi Riikliku Regionaalülikooli õpetaja-psühholoogi erialal.

Pärast ülikooli lõpetamist olen täiendanud ennast erinevatel täienduskoolitustel. Olen õppinu kunstiteraapiat, mänguteraapiat, psühhodraamat, perenõustamist, grupinõustamist ja läbinud mitmeid sõltuvushäire alaseid koolitusi.

Töötasin pikka aega lasteabikeskuses, kus minu patsientideks olid käitumishäiretega teismelised. See kogemus võimaldab mul nõustada ka peresid, kellel on teismeliste lastega keerulised suhted.

Hetkel töötan rohkem täiskasvanutega, kellel on probleem psühhoaktiivsete ainete kuritarvitamisega, nagu alkohol, uimastid ja ravimid. Kui peres on sõltlane, mõjutab see kõiki tema lähedasi ja pean oluliseks kaasata raviprotsessi sõltlase lähedased. Pakun nõustamist ka kaassõltuvuse puhul.

Töökeeled: vene

Broneeri aeg