Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Jaanika Vaikjärv

Jaanika Vaikjärv

Yumeiho terapeut

E-post: janika.vaikjarv@toompargi.ee

Olen aastaid praktiseerinud erinevaid teraapiaid ja massaaže. Hetkel olen aga leidnud endale ja klientidele sobivaima: Yumeiho teraapia, mis tugineb asjaolule, et rohkem kui 80% inimeste vaagen on olnud sünnist saadik vales asendis: üks niudeluu asetseb kõrgemal kui teine. Peavalud, lihaspinged, liigese- ja seljavalud on mõned näited vaevustest, mis mind ennast on kimbutanud ja mida yumeiho teraapia leevendab ja parendab.

Peale teraapiate ja inimestega tegelemise on mu kireks kirjutamine. Olen andnud välja kolm luuleraamatut, koostanud kaks raamatut, kus peale mu enda ka teised autorid on esindatud: “Mina.Sina.Mina” ja “Dreamers & Doers”. 2016. aastal on ilmunud kaks raamatut: “Minu Kilimanjaro. Igaühe Everest” ja “Karla – mees nagu ta on”.

Minu koostatud teraapiaid toetava raamatu “Seljavalu – elustiilihaigus” saavad kõik teraapiasse tulnud ka kaasa.

Mulle meeldib matkata ja üldse looduses viibida. Olen üheteistkümnel korral jõudnud Kilimanjaro (5895 m) tippu ja matkanud ka madalamatel kõrgustel. Matkates ja loodusega koos olles saab inimene kõige paremini aru, kes ta on ja mis ühendus tal selle maailmaga tegelikult on.

Töökeeled: eesti, inglise

Aja broneerimiseks võta ühendust