Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Valeria Drobot

Valeria Drobot

Psühholoog

valeria pilt

Minust

Juba väga noorelt olin paljude jaoks see sõber, kelle juurde tuldi muresid kurtma ja nõu küsima. Aastatega on minu olemusest saanud amet, mida südamest armastan. Parima meelega aitan sul leida tee selleni, et olla ise oma elu peategelane.

Ootan sind vastuvõtule, kui oled 14-aastane või vanem. Olen toeks eneseotsingutel, toimetuleku parandamisel ja tervenemisel. Julgustan minuga ühendust võtma, kui vajad abi ennastkahjustava või suitsidaalse käitumisega, kroonilise seisundiga või elumuutustega toimetulekul.

Aastatepikkune töökogemus hariduses, rehabilitatsiooni- ja tööturuteenuste valdkonnas on andnud mulle tohutu kogemuse erinevate sihtrühmadega ning iga sihtrühma puhul on problemaatika väga erinev. Kõigi murede ühine joon on aga see, et varem või hiljem saavad nad lahendatud.

Kõige suuremaks erialaseks väärtuseks minu jaoks on eetika, mistõttu võid olla kindel, et sinu hingevalu jääb vaid meie vahele. Hindan ka ehedust ja läbipaistvust, turvalist ja arvestavat õhkkonda. Olen oma meetodite koha pealt läbipaistev ja leidlik, kombineerides erinevate lähenemiste tehnikaid. Oman magistrikraadi nõustamispsühholoogias ja täiendan end pidevalt nii koolitustel kui ka iseseisvalt.

Töökeeled: eesti

Broneeri aeg