Адрес:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Тел.:
+372 5323 3371

Специалисты / Kristel Stamm

Kristel Stamm

Kliiniline psühholoog (väljaõppes)

E-post: kristel.stamm@toompargi.ee
bd7a0010.ok

Обо мне

Minu kompetentsi kuuluvad kõik meeleoluhäired – neist enim levinud on depressioon ning erinevad ärevushäired (terviseärevus, sotsiaalärevus). Sügavuti olen juba pea 10 aastat tegelenud aktiivsus- ja tähelepanuhäire ehk ATH diagnoosiga klientide diagnostika ja teraapiaga.
Oma teraapiates keskendun konkreetse kliendi probleemide kaardistamisele ja seejärel parimate strateegiate leidmisele oma eripäraga toimetulekul eesmärgiga tagada rahuldust pakkuv ja täisväärtuslik igapäevane elu.
Viin läbi Kanadas välja töötatud teismelistele suunatud sotsiaalärevuse programmil Coping Cat põhinevat sotsiaalärevusega toimetulekule keskendunud gruppi noortele.
Olen õppinud erinevate teaduspõhiste teraapia suundade kasutamist. Selle tulemusena lähtun oma töös integreeritud psühhoteraapia põhimõtetest ning  kasutan isikukeskset käsitlust -minu põhjalik kogemus näitab, et inimesed on erinevad ja mis töötab ühel, ei pruugi mingit efekti anda teisel. Seega valin terapeutilise lähenemise sõltuvalt kliendi spetsiifilisest probleemist ja individuaalsetest omadustest.
Hoian end uute ideede ja teaduspõhiste lähenemistega jooksvalt kursis ning koolitan ennast järjepidevalt, osaledes erialastel konverentsidel ja koolitustel nii Eestis kui välisriikides.
Oman psühholoogi töökogemust üle 10 aasta. Oma vastuvõtule ootan täiskasvanuid ja noori alates 15 eluaastast.

Языки: эстонский, английский

Забронировать время