Адрес:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Тел.:
+372 5323 3371

Специалисты / Пирет Майберг-Ныу

Пирет Майберг-Ныу

Консультант по опыту

E-post: piret.maiberg-nou@toompargi.ee
piret maiberg nou

Обо мне

Minu juurde on oodatud ATH diagnoosiga täiskasvanud, kes soovivad saada nõu ATH teemal ning leida lahendusi, kuidas ATHga elama õppida. Koos saame teha tööd selle nimel, et leida üles, millised on sinu tugevused, kus asuvad takistused ning mida on vaja teha, et leida tasakaal oma igapäevaelus.

Minuga on terve elu kaasas käinud  ATH ehk aktiivsus- ja tähelepanuhäire (see diagnoos on nii mul endal kui pereliikmel).  ATH on pakkunud mulle elus mitmeid väljakutseid, tänaseks olen aga leidnud tasakaalu oma elus ning oskan ATHst tulenevate eripäradega rohkem arvestada. See teekond tasakaaluni ei ole olnud lihtne ega roosiline, pigem väga kirju, täis mitmeid ebaõnnestumisi ja eksimusi. Nendest ebaõnnestumistest ja eksimustest on olnud võimalus õppida ja täna võin julgelt väita, et kogu see teekond on andnud mulle suure kogemustepagasi ning laiema mõistmise ATH eripäradest.

Olen läbinud kogemusnõustamise teoreetilise õppe ja praktika osa ning täiendan end järjepidevalt ATH teemadel, proovides olla kursis ka viimatiste teadusuuringutega, mis puudutavad ATH-d.

Olen  viimased 5 aastat pühendanud oma elus teadveloleku (mindfulnessi) sügavuti uurimisele ning täiendan end selles vallas pidevalt. Olen hariduselt andragoog, läbinud kaheaastase rahvusvahelise MBSRi õpetaja väljaõppe ning oman täiskasvanute koolitaja kutsetunnistust.

Языки: эстонский, английский

Забронировать время