Адрес:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Тел.:
+372 5323 3371

Специалисты / Мари-Лийс Купри

Мари-Лийс Купри

Консультант по опыту

E-post: mari-liis.kupri@toompargi.ee

Keskendun kogemusnõustajana ärevuse, tööstressi ja läbipõlemise ennetamise teemadele, sest olen ise sellest kogemusest läbi tulnud ja samas näen neid teemasid ühiskonnas aina rohkem pead tõstmas. Et oma pädevust inimeste aitamisel veelgi tõsta, õpin Tallinna Ülikoolis psühholoogiat.

Работаю юристом на государственной службе 16 лет. Работа крайне ответственная, постоянно приходится быстро находить решения непредвиденных проблем. Лет десять назад напряжение длилось так сильно и так долго, что я полностью выгорела. Процесс восстановления был долгим и привел меня к осознанию того, что я хочу быть частью решения и поддерживать людей с похожими проблемами.

Я хороший слушатель и ориентированный на решение. Приходи, и я помогу тебе обдумать, чего ты действительно хочешь от жизни и работы а так же, как этого достичь!

Kogemusnõustamine aitas alguses näha seda, kus ma olin ja mõne aja pärast näha seda, kuhu olin jõudnud. Minu jaoks oli kõige tähtsam avastus teadvustamine ja enda vastu aus olemine. Ka selle tunnistamine, kui ma endas aus ei olnud ning mõtisklemine asjade üle, mida olin vältinud. Mari-Liis aitas näha kõrvaltseisja pilguga minu mõttemalle, kuhu olin kinnistunud. Mõne aja pärast suutsin ise ennast paremini jälgida. Isegi nüüd, kui kõige intensiivsem nn auguperiood on möödas, on hea käia paari kuu tagant nõustamisel. Aitäh sulle!

- Kaidi

Meie koostöö Mari-Liisiga algas minu jaoks suurte muudatuste ning tähtsate otsuste lävel, täiesti õigel ajahetkel.

Kogemusnõustamisega ei olnud mul varasemalt kokkupuudet olnud, esmakogemus osutus väga positiivseks. Asusime kohe asja kallale, kaardistasime aktuaalsed probleemid (karjäärivalikud, aja planeerimine, soovitud eesmärgid tööalal, läbipõlemine) ning samm-sammu haaval tulid ka lahendused. Mulle isiklikult sobisid ka erinevad testid, mis aitasid selekteerida olulisema, oli, millest kinni haarata ja edasi liikuda. Nädalas korra teemad läbi arutada ning enda jaoks mõtestada sobis kenasti.

Ausalt öeldes tagantjärgi mõeldes ei oskagi ette kujutada, kui pikalt ja mis seisundis oleks üksinda lahenduste leidmine aega võtnud.

Olen ülimalt tänulik ning võin julgelt väita, et kogemusnõustamine oli minu jaoks sobivaim viis leida kiirelt parimad lahendused elus edasi liikumiseks.

Aitäh, Mari-Liis <3

- Jane

Языки: эстонский, английский

Забронировать время