Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Mari-Liis Kupri

Mari-Liis Kupri

Kogemusnõustaja

E-post: mari-liis.kupri@toompargi.ee

Keskendun kogemusnõustajana ärevuse, tööstressi ja läbipõlemise ennetamise teemadele, sest olen ise sellest kogemusest läbi tulnud ja samas näen neid teemasid ühiskonnas aina rohkem pead tõstmas. Et oma pädevust inimeste aitamisel veelgi tõsta, õpin Tallinna Ülikoolis psühholoogiat.

Olen 16 aastat töötanud avalikus teenistuses juristina. Töö on äärmiselt vastutusrikas, pidevalt tuleb kiirkorras leida lahendusi ootamatutele probleemidele. Umbes kümmekond aastat tagasi oli pinge kestnud nii intensiivselt ja pikalt, et põlesin täiesti läbi. Taastumisprotsess oli pikk ja viis mind äratundmiseni, et tahan olla osa lahendusest ja sarnaste probleemidega inimesi toetada.

Olen hea kuulaja ja lahendustele orienteeritud. Tule ja ma aitan Sul läbi mõelda, mida Sa elult ja töölt tegelikult tahad ning kuidas sinna jõuda!

Kogemusnõustamine aitas alguses näha seda, kus ma olin ja mõne aja pärast näha seda, kuhu olin jõudnud. Minu jaoks oli kõige tähtsam avastus teadvustamine ja enda vastu aus olemine. Ka selle tunnistamine, kui ma endas aus ei olnud ning mõtisklemine asjade üle, mida olin vältinud. Mari-Liis aitas näha kõrvaltseisja pilguga minu mõttemalle, kuhu olin kinnistunud. Mõne aja pärast suutsin ise ennast paremini jälgida. Isegi nüüd, kui kõige intensiivsem nn auguperiood on möödas, on hea käia paari kuu tagant nõustamisel. Aitäh sulle!

- Kaidi

Meie koostöö Mari-Liisiga algas minu jaoks suurte muudatuste ning tähtsate otsuste lävel, täiesti õigel ajahetkel.

Kogemusnõustamisega ei olnud mul varasemalt kokkupuudet olnud, esmakogemus osutus väga positiivseks. Asusime kohe asja kallale, kaardistasime aktuaalsed probleemid (karjäärivalikud, aja planeerimine, soovitud eesmärgid tööalal, läbipõlemine) ning samm-sammu haaval tulid ka lahendused. Mulle isiklikult sobisid ka erinevad testid, mis aitasid selekteerida olulisema, oli, millest kinni haarata ja edasi liikuda. Nädalas korra teemad läbi arutada ning enda jaoks mõtestada sobis kenasti.

Ausalt öeldes tagantjärgi mõeldes ei oskagi ette kujutada, kui pikalt ja mis seisundis oleks üksinda lahenduste leidmine aega võtnud.

Olen ülimalt tänulik ning võin julgelt väita, et kogemusnõustamine oli minu jaoks sobivaim viis leida kiirelt parimad lahendused elus edasi liikumiseks.

Aitäh, Mari-Liis <3

- Jane

Töökeeled: eesti, inglise

Broneeri aeg