Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Oksaana Kozlova-Zurheide

Oksaana Kozlova-Zurheide

Kogemusnõustaja

E-post: oksaana.kozlova@toompargi.ee

Minust

Olete oodatud minu vastuvõtule, kui teie elu üle on kontrolli võtmas uimastid, alkohol või keerulised suhted.

Kui teie või teie lähedane kannatab sõltuvuse all, olen teile abiks tervenemisel. Loome koos vundamendi sõltuvusevabaks eluks.

Te saate teada mitte ainult seda, kuidas sõltuvusest ja kaassõltuvusest üle saada, vaid ka seda, kuidas raskusi võita ja elada läbi tõelisi tundeid neid alla surumata.

Üks tervenemise eesmärke on sõltuvuse pärast süü- ja häbitundest vabanemine. Oluline on sõltuvushäire mõistmine ja uute oskuste omandamine ilma keemilisi aineid tarvitamata.

Teadlik tervenemine, sõltuvusainetevaba elu ja elukvaliteedi tõus on eesmärk, mille nimel töötame.

Toetun oma töös aastatepikkustele kogemustele, teadmistele ja tõhusatele ravimeetoditele, sealhulgas 12 sammu programmile.

Töötan alates 2009. aastast sõltuvus-ja kaassõltuvusnõustajana, mul on isiklik taastumiskogemus ja olen läbinud sellel alal erinevaid rahvusvahelisi koolitusi.

Alates 2018. aastast õpin Ukraina Sõltuvuspsühhoteraapia Instituudis psühhoterapeudiks ja olen Psühhoterapeutide Ühingu liige.

Nõustaja ja grupijuhina olen töötanud väga erinevate sihtgruppidega, mis on andnud mulle hindamatu kogemuse selle häire veelgi sügavamaks mõistmiseks.

Minu tööandjateks on olnud Convictus Eesti, Laste Turvakeskus, Confido ja Elulootus.

Olen valmis selles valdkonnas õppima kogu elu, et jätkuvalt inimestele veelgi paremat abi pakkuda.

Töökeeled: vene

Broneeri aeg