Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Kadi Jaanisoo-Kuld

Kadi Jaanisoo-Kuld

Loovterapeut

E-post: kadi.jaanisoo@gmail.com
kadi jaanisoo

Minust

Mulle meeldivad inimesed ning tunnen rõõmu asjaliku vaimse toe pakkumisest. Viimastel aastatel olen oma esimeses elukutses pühendunud vaimse tervise teemadest rääkimisele Eesti Televisoonis. Loodetavasti oleme saate „Selge pilt” 3 hooajaga aidanud vähendada häbimärgistamist vaimse tervise valdkonnas. See on väga oluline, et asjad saaksid paremuse suunas liikuma hakata.

 

Samuti tean, et mure tunnistamine ning julgus hakata abi otsima võivad olla keerulised. Seetõttu on tähtis harjutada end märkama hetki, mis annaksid võimaluse alustada uute mõttemustrite loomisega. Sellel teekonnal on suureks abiks loovus. Usun iga inimese loovuse tugevusse ning arenemisvõimesse. Loovus ja loomingulisus aitavad mõelda ning tegutseda uut moodi – paremini!

 

Tõenduspõhiste ja loovate lahenduste leidmine erinevate väljakutsetega hakkamasaamiseks on see, mida igapäevaselt praktiseerin ning pakutavatesse tegevustesse integreerin. Töötan peamiselt ärevuse ning depressiooni sümptomitega inimestega. Kuid kuna eelpool nimetatud saavad olla osaks ka paljudest muudest psüühikahäirest, siis diagnoosist tähtsam on lihtsalt tahe oma elus midagi muuta!

 

Olen Tallinna Ülikooli magistrikraadiga loovterapeut. Ning usun tõsikindlalt, et KÕIK inimesed on loovad ning loomingulised. See „koht” tuleb inimeses uuesti üles leida ning äratada, et uued ja ennast toetavad mõtte- ning tegutsemismustrid saaksid igapäevaelus vajalikku tuge pakkuda.

 

Lisaks loovteraapia meetoditele ja tehnikatele valdan foorumteatri metoodikat ning olen läbinud looma-ja loodusteraapia koolituse. Enese täiendamine käib minu puhul pidevalt asja juurde.

 

TLÜ-s loodud visuaalkunstiteraapiat tutvustav video:

 

Broneeri aeg