Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Tasakaalus elu

Meie sõltuvusravi programmid toimuvad vastavalt teie vajadustele. Ravile tulles on võimalus võõrutuse ajal, enne individuaal- ja grupiteraapia läbimist lahendada sõltuvusega seotud füüsilised sümptomid.

Sõltuvusravi programmis toetume 12 sammu mudelile ja juhtpõhimõtetele. Keskendudes teie motivatsioonile muuta oma ebatervislikke mõttemustreid ja sõltuvust tekitavat käitumist, tuginetakse samal ajal vaimsuse elementidele ravi- ja taastumisprotsessis.

Mida programm sisaldab ja miks sellega liituda?

Programmiga liitumise eelduseks on sõltuvushäire hindamine, mille põhjal kaardistatakse inimese tervisepilt ning töötatakse nõustaja ja psühhiaatri koostöös välja individuaalne raviplaan. Raviplaan sisaldab nädalakava järgnevaks kolmeks kuuks. Ravimite tuge kasutatakse ainult vajadusel. Programmi edu tagab kokkulepitud raviplaani täitmine, kuid eelkõige peab klient vabatahtlikult otsustama raviplaani järgida.

Ravi toimub individuaal- ja grupiteraapias. Selle kõige keskmes on ausa ja avatud elustiili õppimine, et aidata mõista oma keemiliste ainete tarvitamise tagajärgi, millest olulisemad on joomise ja/või uimastite tarvitamise mõjud teie elule, tervisele ning perekonna- ja inimsuhetele.

Osaledes meie raviprogrammis, kaob või väheneb sõltlasel vajadus tarvitada alkoholi või uimastavaid aineid. Sõltuvushäire mõistmine, uute toimetulekuoskuste omandamine ja nende elluviimine päevast päeva tõstab motivatsiooni elada kainet elu.

Sõltlase elu on täis saladusi. Nende saladuste avamine ja grupis aus olemine on taastumise ja kaine elu võti. Häbi ja rääkimise künnis kaovad, kui mõistate, et grupi liikmed on kogenud sama, mida teie.

Meie nõustajad teavad isiklikust kogemusest, milline on olnud elu sõltlasena ja mida taastuja vajab, et saavutada ja säilitada kaine eluviis. Nende kogemus sõltlasena, sellest taastumisel ja hariduse abil omandatud oskused on selle programmi tugevus. Lisaks isiklikule taastumiskogemusele on meie nõustajad läbinud koolituse sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonnas.

Kestus: 3+9 kuud

Keel: eesti ja vene

Hind: alates 1330 eurot

Lisainfo: Programmiga liitumiseks broneerige aeg individuaalsele kohtumisele.

Registreerimiseks palun saata e-mail:
info@toompargi.ee

Programmi grupijuhid: