Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Gerli-Birgit Plooman

Gerli-Birgit Plooman

Psühholoog

E-post: gerlibirgit.plooman@toompargi.ee
gerli birgit plooman

Minust

Enda vastuvõtule ootan nii noori kui ka täiskasvanuid, kes otsivad abi erinevate emotsionaalsete probleemide ja murede lahendamisel ning hindavad mitmekülgset, pühendunud ning teaduspõhist lähenemist nende toetamisel. Kuna nii järjepidevus, sihikindlus, kui ka toetus on olulised omadused erinevate probleemide käsitlemisel, olen kliendi jaoks alati olemas ning oskan pakkuda erinevaid lähenemisviise probleemi lahendamiseks.  Olen veendunud, et igale murele või probleemile leidub lahendus ning olengi siin selleks, et neid koos Sinuga lahendada.

Peale gümnaasiumi lõppu otsustasin oma haridusteed jätkata Inglismaal. Tänaseks olen omandanud University of Westminster-is bakalaureusekraadi ning Goldsmiths University of Londonis magistrikraadi, mõlemad kognitiivse ja kliinilise neuroteaduse erialal. Bakalaureusetöö raames uurisin prosopagnoosia ja afantaasia vahelist seost ning koosesinemist.

Nimelt, prosopagnoosia on nägude tõlgendamise ja äratundmise häire ning afantaasia on kujutlusvõime puudumine.

Oma magistritöö raames uurisin piirialase isiksushäire tahtlikkuse ja vaenulikkuse kaldeid tavapopulatsioonis.

Nüüd olen tulnud rõõmuga tagasi Eestisse, et kõike õpitut igapäevases töös kasutada.

Olen läbinud Mindfulness-Based Cognitive Therapy kursuse, mille baasteadmisi saab suurepäraselt rakendada depressioonile, ärevusele, paanikale ning stressile, et igapäevast elukvaliteeti parandada ja efektiivsemalt muredele vastu astuda.    Kuna olen väga huvitatud erinevatest lähenemisviisidest, taktikatest ning erialastest teadmistest, täiendan end tihti erinevate koolitustega ja kursustega nii Eestis kui ka välismaal. Lisaks hoian silma peal teadustöödel ning loen erialast kirjandust, et oma teadmistepagasit suurendada.

Töökeeled: eesti, inglise

Broneeri aeg