Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Spetsialistid / Kaja Heinsalu

Kaja Heinsalu

Ettevõtte juht, õde, arengutreener, koolitaja

E-post: kaja.heinsalu@toompargi.ee

Minust

Ma usun, et igaühel on võime luua oma elus kestvaid ja tähendusrikkaid muutusi. Mul on pikaajalised kogemused ja teadmised sõltuvushäiretega inimestega töötamisel ja isiklik taastumiskogemus, millel on hindamatu väärtus töötades sõltlastega, kes on sageli kaotanud lootuse, et paranemine on üldse võimalik.

Praktiseerin erinevaid tõenduspõhiseid psühhosotsiaalseid sekkumisi. Toetun 12-astmelisele taastumisprogrammile, SMART mudelile ja kasutan lisaks alternatiivseid lähenemisviise, et edukalt tegeleda näiliselt püsivate ja pealtnäha lootusetute küsimustega. Selline lähenemine aitab esmalt parandada abivajaja elukvaliteeti ning edaspidi kogeda tähendusrikkamaid ja rahuldustpakkuvamaid suhteid ja karjääri.

Olen lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe erialal ja Tartu Ülikooli füsioteraapia lisaerialal ning omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis turunduse erialal. Mul on kogemusnõustaja ja coach/superviisori väljaõpe. Täiendan ennast pidevalt, et pakkuda oma klientidele tervenemiseks parimat tuge ja teadmisi.

Töökeeled: eesti

Broneeri aeg