Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Psühholoogi vastuvõtt (ATH)

Psühholoogi vastuvõtt on oluline samm, kui tunnete, et aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) mõjutab teie igapäevaelu. Psühholoog on spetsialiseerunud toetama inimesi vaimse tervise küsimustes ning aitab ATH-ga patsientidel mõista, kuidas häire mõjutab nende käitumist ja emotsionaalset heaolu.

Vastuvõtu käigus tegeleb psühholoog individuaalse hindamise ja intervjuuga, kus keskendutakse ATH sümptomitele ja nende mõjule teie igapäevaelule. Psühholoog pakub tugevat emotsionaalset tuge ning aitab teil arendada praktilisi oskusi, kuidas toime tulla tähelepanu hajumise ja rahutusega.

Ravi käigus töötab psühholoog teiega koos, et leida isikupärane lähenemine, mis aitab teil parandada keskendumisvõimet, hallata impulsiivsust ja arendada strateegiaid ATH sümptomite leevendamiseks. Koos loome tervikliku plaani, mis toetab teie vaimset heaolu ja aitab teil kujundada tervislikke käitumisharjumusi.

Meie psühholoogiline tugi ATH-ga patsientidele on suunatud teie konkreetsetele vajadustele, eesmärgiga toetada teid teekonnal parema elukvaliteedi poole.