Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Individuaalne nõustamine

Kui kannatate stressi, depressiooni, ärevuse või sõltuvuse all, olete keerulises suhtes, pereprobleemid ja konfliktid on teie elus järjest sagedasemad – pakume teile tuge, milles on ühendatud spetsialistide teadmised ja kogemused.

Kogemusnõustaja vastuvõtt 60 min

Kogemusnõustaja on isik, kes on trauma, haiguse või muu jälje jätnud elusündmuse läbi elanud. Ta on seejärel oma loo läbi ja lahti mõtestanud ning nõustunud oma lugu jagama ka teistega aitamise eesmärgil.

Kogemusnõustaja on vastava koolituse ning supervisiooni läbinud isik, kes saab klienti toetada, motiveerida, osaliselt nõustada ja aidata teha ettevalmistusi muutusteks.

Broneeri aeg

Muusikaterapeudi vastuvõtt 60 min

Muusika ja selle komponendid mõjutavad meie igapäevaelu ja tervist mitmel erineval moel ning selle kogumõju me tervikuna ei suudagi hoomata. Küll aga on ilmselt enamik meist teadvustanud mõne muusikapala uinutavat või ergastavat efekti ning kogenud, kuidas mõni pala viib fantaasiamaailma või hoopis rännakule mälestustesse. Ka erinevatel muusikaelementidel on võime meid mõjutada – nii rütmil, heli sagedusel, tämbril, kui teistel struktuuriosadel.

Me kõik vajame aegajalt “häälestamist” ja alati ei ole vaja oodata hetkeni, mil haigus meid maha murrab. Tulge juba varem, kui tunnete ärevust, apaatiat, väsimust, stressi või muud ebakõla oma tervislikus seisundis, kui olete üle elanud midagi emotsionaalselt kurnavat või olete taastumas haigusest.

Broneeri aeg