Aadress:
Toompuiestee 30, Tallinn 10149
Tel:
+372 5323 3371

Kogemusnõustamine

Olete oodatud kogemusnõustamise teenusele, kus pakume toetust ja juhendamist aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) inimestele. Meie kogemusnõustajatel on ATH diagnoos ja nad mõistavad hästi sellega kaasnevaid väljakutseid ja suudavad jagada isiklikke kogemusi, et teid toetada.

Kogemusnõustamine ATH-ga keskendub empaatiale, mõistmisele ja praktilistele nõuannetele. Meie nõustajad jagavad oma isiklikke kogemusi, aidates teil paremini mõista ATH mõju igapäevaelule ning leida tõhusamaid viise sellest tulenevate väljakutsetega toimetulekuks.

Teenuse käigus pakuvad kogemusnõustajad praktilisi näpunäiteid ja strateegiaid, kuidas parandada keskendumisvõimet, hallata rahutust ning toime tulla igapäevaste ülesannetega. Nad on siin, et pakkuda tuge ja julgustust teie isiklikul teekonnal ATH-ga, aidates teil leida individuaalsed lahendused ja saavutada oma eesmärgid.

Olenemata sellest, kas olete ATH-ga diagnoositud või kahtlustate seda endas, on meie kogemusnõustajad siin, et jagada oma teadmisi ja inspireerida teid elama täisväärtuslikumat elu ATH-ga toimetulekul. Oleme valmis teid abistama ja toetama kogu teie teekonna vältel.